Płatność elektroniczna 

Aby zapewnić Państwu maksymalną wygodę, szybkość i bezpieczeństwo transakcji nasz sklep współpracuje z operatorem płatności elektronicznych PayU. Umożliwiamy naszym klientom dostęp do płatności zarówno z konta bankowego jak i za pośrednictwem kart kredytowych/płatniczych czy za pomocą technologii Blik. Każda transakcja jest szyfrowana, a dane w pełni zabezpieczone. Płatności księgowane są maksymalnie w ciągu kilku minut co znacznie przyspiesza proces realizacji zamówienia.

Płatność przelewem- przelew na konto bankowe

Forma płatności dla klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania przesyłki.

Korzystając z tej formy płatności w tytule przelewu prosimy o podanie nr zamówienia, abyśmy mogli powiązać wpłatę z zamówieniem.

Płatność przy odbiorze - umożliwia natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona również obciążona dodatkowymi kosztami dostawy. 

Forma dostawy

  • Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.
  • Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.
Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć