MOZANO to dynamicznie rozwijająca się polska firma zajmująca się importem, dystrybucją i sprzedażą e-commerce. Nieustannie doskonalimy oraz modernizujemy swoją działalność. Zajmujemy się dystrybucją produktów w branży: dom, ogród oraz dziecięcej, oferując szeroką gamę produktów dedykowanych dla klientów w różnych segmentach cenowych. Nasza ofertę obejmuje sprzedaż hurtową, w tym dropshipping. Celem marki MOZANO jest to, aby oferta produktowa, usługi oraz proponowany sposób współpracy stanowiły mocne wsparcie dla rozwoju biznesu naszych Klientów. 

Nasze zobowiązania Pragniemy dopasowywać ofertę do dynamicznie zmieniających się potrzeb naszych Klientów i wiedzieć, że przyczyniamy się do ich satysfakcji. Codziennie pracujemy nad rozwojem aby uczynić to miejsce jak najbardziej przyjaznym naszym klientom i współpracownikom. Chętnie słuchamy uwag oraz sugestii dotyczących naszych produktów lub usług, ponieważ to dzięki Wam stajemy się coraz lepsi. 

Właścicielem sklepu molde.pl jest

MOZANO Spółka Jawna

KRS 0000840849, NIP 7272842432

REGON 386041853
Adres: ul. Siewna 15, 94-250 Łódź

Oficjalny dystrybutor

Produkt dodany do porównania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć